KOMPETENCJE I PASJA
Studio Brandoteka prowadzi Iga Gumowska - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, magister sztuki w specjalizacji krytyka i promocja, aneks dyplomu na wydziale grafiki - katedra komunikacji wizualnej, pracownia grafiki informacyjnej.  Artysta plastyk po Liceum Plastycznym - specjalizacja wystawiennictwo (visual merchandising). Przygotowana jest do kreowania przekazu wizualnego i medialnego. Posiada kompetencje z zakresu m.in. estetyki, psychofizjologii widzenia, socjologii sztuki, prawa autorskiego, projektowania dla nowych mediów, fotografii, liternictwa i rysunku.

Wykorzystujemy wszystkie nasze kwalifikacje z dziedziny szeroko rozumianego dizajnu 
i wykraczamy poza standardowe oczekiwania klientów. Czerpiemy inspiracje z aktualnych trendów, jednak bazujemy na sprawdzonej klasyce. Dla potrzeb poszczególnych projektów dysponujemy wsparciem specjalistów w dziedzinie projektowania stron internetowych, marketingu, copywritingu czy poligrafii. 

Studio Brandoteka jest stowarzyszone w:


REFERENCJE
"Wykonanie projektu logo, akcydensów i gadżetów firmowych oraz strony internetowej i folderu ofertowego odbyło się w sposób wysoce profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami. Brandoteka wyróżnia się kreatywnością i zrozumieniem potrzeb klienta dlatego z przyjemnością kontynuujemy współpracę m.in. w zakresie reklam outdoorowych, prasowych czy bieżącej obsługi profili społecznościowych" 
- Cegielnia Park Sp. z o.o. Sp. K.
"Rekomendujemy Brandotekę jako sprawdzonego, rzetelnego i godnego zaufania partnera w zakresie projektowania graficznego" 
- M&K Zaklad Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.
"Od samego początku naszej współpracy, jakim było zaprojektowanie i nadzór nad realizacją całej identyfikacji wizualnej - wszystko przebiegało bardzo dobrze. Projektantka Brandoteki - p.Iga Gumowska, wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do klienta (bieżący kontakt, szybkie poprawki, uwzględnienie niezbędnych zmian), pomysłowością i bogatym warsztatem" 
- Warta Residence Sp. z o.o. Sp. K.
"Profesjonalizm podczas przygotowań oraz fachowa, sprawna obsługa sprawiła, że finalny produkt cechuje najwyższy poziom. Szczególnie docenionany jest fakt, iż frirma skłaniała się do wszystkich naszych sugestii oraz próśb, jak również niosła pomoc w kwestii merytorycznej" 
- Kostrzynsko-Slubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
"Polecamy Brandotekę z całą odpowiedzialnością i przekonaniem, że autorskie realizacje tej firmy przyniosą kolejnym klientom wymierne korzyści wizerunkowe" 
- Stal Gorzów Wlkp. S.A.
"Cenimy sobie fachowe doradztwo i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach. Bardzo dziękujemy za udaną współpracę i szczerze zachęcamy innych do skorzystania z konkurencyjnej oferty studia Brandoteka" 
- West Pomeranian IT Center s.c.
"Brandoteka to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta. Polecamy ich usługi bez wahania. Stawiają na dobry kontakt z klientem, funkcjonalność i estetykę projektu."
- Urząd Miasta Gorzowa Wlkp. 
Back to Top